Pomoc drogowa

Pomoc drogowa i transport aut – Twoje zaufane rozwiązanie w podróży i transporcie pojazdów!

Firma F.H.U. DARO Dariusz Żukliński dostosowuje się do różnorodnych potrzeb klientów, zarówno firmowych, jak i indywidualnych, oferując wysokiej jakości usługi transportowe oraz pomoc drogową. Dysponujemy specjalistycznym taborem samochodowym, pozwalającym na jednorazowe załadowanie nawet dziesięciu samochodów osobowych. Każdy transport jest objęty ubezpieczeniem, a nasi doświadczeni kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie na rynkach międzynarodowych.

Nasza firma dynamicznie się rozwija i zdobywa uznanie w Polsce, reagując na rosnące zapotrzebowanie klientów na specjalistyczne usługi transportowe w sektorze przewozu samochodów. Długoletnie doświadczenie i wiedza naszych spedytorów przekładają się na wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę klienta.

Jesteśmy solidnym i rzetelnym partnerem w obszarze pomocy drogowej, świadczącym usługi na terenie kraju i poza granicami. Oferujemy holowanie różnych pojazdów, włączając jednoślady, samochody osobowe, samochody dostawcze oraz wózki widłowe. Bez względu na sytuację – od awarii po wypadki czy transport maszyn – możecie na nas liczyć.

Nasi fachowcy są dostępni 24/7, gotowi do szybkiego reagowania w każdym miejscu i o każdej porze dnia i nocy. Pomagamy przy wypadkach, załadunku pojazdów, dostawie na wskazane miejsce, zgłoszeniu szkody i wypełnieniu niezbędnych dokumentów. Oferujemy także samochody zastępcze na czas naprawy. Naszym celem jest zminimalizowanie stresu związanego z awarią lub wypadkiem, aby każdy klient obsługiwany przez nas wracał zadowolony do firmy.

Potrzebujesz wsparcia na drodze? Dzwon do nas!
Nasza firma transportowa i pomoc drogowa jest gotowa na każde wyzwanie.
Zadzwoń, a pomożemy natychmiast!

Biuro

DARO-TRANSPORT sp. z o.o.
Gołuszowice 130
48-100 Głubczyce

Baza transportowa

ul. Oświęcimska 7
48-100 Głubczyce

DARO-TRANSPORT 2023 | Projekt i realizacja Solutions Media

POLITYKA PRYWATNOŚCI