pomoc drogowa

Sprostamy wymaganiom każdej Firmy oraz osób indywidualnych.

Dysponujemy specjalistycznym taborem samochodowym, jednorazowo możemy załadować do dziesięciu samochodów osobowych. U nas każdy transport jest ubezpieczony a kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie na rynkach międzynarodowych.

Firma F.H.U. DARO Dariusz Żukliński wciąż się rozwija i cieszy się dobrą opinia w Polsce, dostrzegamy potrzeby Klientów na specjalistyczne usługi transportowe w sektorze przewozu samochodów.
Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynku naszych spedytorów zaowocowała wysoką jakością usług oraz profesjonalną obsługa każdego Klienta

Jesteśmy solidną i rzetelną firmą świadczącą usługi pomocy drogowej. Działamy na terenie kraju , ale również wykonujemy usługi holowania za granicą.

Holujemy takie pojazdy jak:

jednoślady

samochody osobowe

samochody dostawcze

wózki widłowe

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy przy awarii auta, odholowaniu pojazdu po kolizji czy wypadku, lub jego zabezpieczenie na parkingu strzeżonym, a także przetransportowania wózka widłowego, czy jakiejkolwiek maszyny – możecie na nas liczyć.
Nasze telefony są do Państwa dyspozycji 24h, 365 dni w roku.

Nasi fachowcy szybko dojadą do Państwa w każde miejsce i o każdej porze dnia i nocy. Pomożemy przy wypadku, załadujemy samochód, dostarczymy we wskazane miejsce. Pomożemy Państwu zgłosić szkodę, oraz wypełnić dokumenty niezbędne do jej likwidacji.
Oferujemy również samochody zastępcze na czas naprawy Państwa pojazdu.

Wiemy, że dobrze obsłużony klient powraca do firmy. Zawsze staramy się zminimalizować i skrócić stres związany z awarią lub wypadkiem.

Skontaktuj się z Nami

77 485 36 99

Biuro

F.H.U. DARO
Dariusz Żukliński
Gołuszowice 130
48-100 Głubczyce

695 216 941

Baza transportowa

ul. Oświęcimska 7
48-100 Głubczyce

Email

daro.transport.aut@gmail.com

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD daro.transport.aut@gmail.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Napisz wiadomość